Aranacak Kelime :  
Acı Biber Acı Sos-Ekşi Cips Tarhana-FİRİK Baharatlar Meyve Cipsi ve Sosu TOPTAN MÜSAN KALİTE

  Fırsat Ürünü
K-1
Domates Kurusu,50 gr

Fiyatı : 2,16 TL KDV Dahil

  Popüler Ürünler
Müsan Karabiber,1 kg
Fiyatı : 70,20 TL KDV Dahil
Müsan Karabiber,1 kg
Müsan Dolmalık Fıstık,30 gr
Fiyatı : 5,40 TL KDV Dahil
Müsan Dolmalık Fıstık,30 gr
Müsan Acı Kırmızı Pul Biber,1 kg
Fiyatı : 41,04 TL KDV Dahil
Müsan Acı Kırmızı Pul Biber,1 kg
Müsan Toz Tarçın,80 gr
Fiyatı : 3,24 TL KDV Dahil
Müsan Toz Tarçın,80 gr
Müsan Kimyon,1 kg
Fiyatı : 40,40 TL KDV Dahil
Müsan Kimyon,1 kg

  Gerekli Bilgiler

  Anket
Sitemize nasıl ulaştınız?
Google aramasıyla
Bir arkadaşımdan duydum
internet sitesindeki reklamlardan
Tanıtım maillerinden
Tesadüfen

  Fiyat Listesi

 
    
  Üye Sözleşmesi

İş bu üyelik sözleşmesi, e-baharatci.com Web Sitesi ile; bu sitenin üyelerine sunulan hizmetten faydalanmak arzusunda olan her bir üye arasında ayrı ayrı akdedilmiştir. Akdedilen iş bu üyelik sözleşmesinin tabi olacağı şartlar ise aşağıda sıralanmıştır.


1-     İş bu üyelik sözleşmesi ile e-baharatci.com Web Sitesi internet üzerinden üyelik talep eden, 18 yaşından büyük kişilere site kapsamındaki hizmetleri ücretsiz olarak vereceğini taahhüt etmektedir.


2-     e-baharatci.com Web Sitesi, üyenin yapmış olduğu bazı işlemlerden dolayı veya değişen şartlara binaen yada herhangi bir gerekçeyle bağlı olmaksızın; üyenin, üyelik hakkını tek taraflı işlemle iptal edebilir. Üye bu duruma herhangi bir itirazda bulunmayacağını şimdiden kabul ve taahhüt eder. iptaline gidebilir.


3-     e-baharatci.com Web Sitesi, siteye üyeliğin koşullarını dilediği gibi değiştirme hakkını haizdir. 3 aylık süre zarfında bu üyelik koşularının gerektirdiği yeni şartları yerine getirmeyen üyenin üyeliği iptal olunur. Üye bu duruma itirazda bulunmayacağını şimdiden kabul ve taahhüt eder.


4-     e-baharatci.com Web Sitesi, site kapsamında üyelerine sunduğu hizmetlere, yeni hizmetler ekleyebileceği gibi, bu hizmetleri kısmen veya tamamen oradan kaldırabilecektir. Üye bu duruma herhangi bir itirazda bulunmayacağını şimdiden kabul ve taahhüt eder.


5-     e-baharatci.com Web Sitesi, tarafından üyelerine sunulan hizmetlerin, İnternet ortamındaki sorunlardan, teknik sorunlardan yada bunun dışındaki herhangi bir nedenle, aksaması veya hiç verilmemesi, ihtimallerinde sitenin veya site yetkilisinin üyelerine karşı herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır. Sitenin, üyelerine karşı hizmetin verilmesine yada sürekliliğine dair herhangi bir taahhüdü söz konu değildir. Üye bu durumu şimdiden kabul ve taahhüt eder.


6-     e-baharatci.com Web Sitesi, kapsamında sorun yaşayan üyeler, yaşadıkları bu sorunlardan dolayı siteye veya onun hak sahiplerine karşı, herhangi bir talepte bulunamayacaklarını şimdiden kabul ve taahhüt ederler.


7-      Üye, e-baharatci.com Web Sitesi, kapsamındaki işlem ve faaliyetlerinden dolayı, gerek siteye ve gerekse üçüncü şahıslara verdikleri zararlardan dolayı, zarar verdiği şahıslara karşı sorumlu olacağını, ve bu şahısların maruz kaldığı zararları tazmin edeceğini şimdiden kabul ve taahhüt eder.


8-     Bunun yanı sıra e-baharatci.com Web Sitesi, üyenin bu hizmetlerden iyi bir şekilde yararlanması gerekli olan alt yapıyı hazırlayacağını ve hazır bulunduracağını taahhüt eder. Fakat site herhangi bir nedenle (Özel nedenlerde dahil olmak üzere) bu taahhüdünü yerine getiremediği takdirde herhangi bir tazminat yükümlülüğü altında olmayacaktır.


9-     e-baharatci.com Web Sitesi, üyelerin, üyelik bilgilerini başka kişi ve/veya kurumlara vermez. İş bu üyelik bilgileri sadece, üyenin site işlemleri esnasında zaman kazanmasını ve üyeye kolaylık sağlanmasını temin için alınmıştır. Bununla birlikte mevcut hizmet faaliyetleri dahilinde; site yetkilileri, bilgi verme ve hizmet sunma maksadıyla, çeşitle iletişim yolları üzerinden site üyelerine ulaşabilir bu şekilde üyelerine gerekli bilgileri ulaştırabilirler.


10-   e-baharatci.com Web Sitesi’ne üye olan her gerçek ve tüzel kişi, iş bu üyelik sözleşmesini akdetmiş sayılacağını ve üyelik sözleşmesi şartlarına tizlikle riayet edeceğini, şimdiden kabul ve taahhüt etmişti.


11-   İş bu üyelik sözleşmesinin akdedilme işlemi internet ortamında gerçekleştirilir. Üye işlemlerini gerçekleştirince sözleşmenin tarafı olarak, sözleşmeyi akdetmiş sayılacağını şimdiden kabul ve taahhüt eder.Bu sözleşmeyi taraflar sarih iradeleriyle okumuş ve onaylamışlardır. 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Güncel Haberler
Müsan Gıda TRT Haberde
Müsan Gıda A.Ş. Genel Müdürü Yavuz Biçkes Trt Türkte
Tarhana Cipsi POSTA da.Artun Ünsal
Yavuz DİZDAR:Pul biberin kan kırmızı, can acısı öyküsü
Ünlü Diyetisyen AKŞAMda
Müsan Gıda Arenada Sağlıklı Gıda yı anlattı...
Müsan Gıda İstanbul FOODIST Fuarında...
Müsan Gıda Ankara Gıda Fuarında...
Bu haberi OkuyunSucukta domuz biberde zehir şoku
Gıdada Zehir Saçan Markalar Açklansın...
Sağlıklı Pul Biber Star Ana Haberde...
Pul Biber Yiyelim,Peki Ama Hangisini...?
Bizden Haberler -Videolar
TVlerde Örnek Gösterilen O Tesis...
Cips Tarhana Doğal,Katkısız ve Besleyici...
Müsan Gıda ile Avrupa Baharat Devinin Buluşması
Yediğiniz Biber Nasıl Üretiliyor Biliyor musunuz?
Müsan Gıdaya Ödül...

  Fırsat Ürünü
T1002
İsot Biber,1 Koli,500 gr,12 ad

Fiyatı : 259,20 TL KDV Dahil

  Popüler Ürünler
Müsan Karabiber,1 kg
Fiyatı : 70,20 TL KDV Dahil
Müsan Karabiber,1 kg
Müsan Dolmalık Fıstık,30 gr
Fiyatı : 5,40 TL KDV Dahil
Müsan Dolmalık Fıstık,30 gr
Müsan Acı Kırmızı Pul Biber,1 kg
Fiyatı : 41,04 TL KDV Dahil
Müsan Acı Kırmızı Pul Biber,1 kg
Müsan Toz Tarçın,80 gr
Fiyatı : 3,24 TL KDV Dahil
Müsan Toz Tarçın,80 gr
Müsan Kimyon,1 kg
Fiyatı : 40,40 TL KDV Dahil
Müsan Kimyon,1 kg

Company : e-baharatci.com
End Date : 20.1.2016
URL : http://www.e-baharatci.com/
Address : Merkez: A.S.O Org.San.Bölgesi Göktürk Cad. No:9 Sincan / Ankara
Fabrika: DDY Köprüsü Kavşağı Erkenez Civarı Adana Yolu Üzeri Kahramanmaraş

e-posta: info@e-baharatci.com - info@musan.com.tr
Telephone : 0312 2670168 / 0344 2363618
Email Contact : info@e-baharatci.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.

satış